Fantastični Kenan Kodro spasio Fehervar poraza

U okviru osmog kola mađarske OTP Bank lige Debrecen je ugostio ekipu MOL Fehervar, a utakmicu je završena rezultatom 1:1.

Za ekipu Fehervara od 57. minute utakmice na terenu je igrao i bh. napadač Kenan Kodro koji je ovog ljeta pojačao ovu ekipu, a samo minut nakon ulaska Kodro je zatresao mrežu. Međutim, pogodak je bio poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Debrecen je poveo u 86. minuti utakmice preko Ugraija koji je pogodio sa bijele tačke, da bi konačan rezultat stigao u drugoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Strijelac za MOL Fehervar bio je Kodro koji je također bio siguran sa bijele tačke i tako donio vrijedan bod svojoj ekipi.

Zanimljivo da je Kodro na debiju postigao dva gola za Fehervar, a onda je zbog povrede propustio narednih nekoliko susreta.