juriša ka evropi

Feđa Dudić živi svoj san, u Srbiji se hvataju za glavu

U okviru 29. kola Super lige Srbije Ekipa Radničkog 1923 je ugostila ekipu Spartak Subotica a utakmica je završena rezultatom 3:1.

Domaći su poveli preko Ristića u 31. minuti a pet minuta kasnije gosti preko Mijića dolaze do izjednačenja.

Drugo poluvrijeme je fantastično počelo za ekipu Feđe Dudića. U razmaku od samo 3 minute postigli su dva gola i tako riješili pitanje pobjednika. U 51. minuti Vidosavljević je realizirao najstrožiju kaznu a tri minute kasnije i Zorić se upisao u listu strijelaca.

Radnički 1923 se trenutno nalazi na petoj poziciji sa 47 osvojenih bodova. Isti broj bodova ima četvrtoplasirana Vojvodina, pa će se ove ekipe uz Čukarički definitivno boriti za plasman na evropsku scenu.