superliga srbije

Dudić sve bliže evropskom društvu, danas je srušio i Napredak

Radnički 1923 iz Kragujevca, kojeg sa klupe predvodi bh. stručnjak Feđa Dudić, upisao je laganu pobjedu 4:1 protiv Napretka.

U 12. minuti pogodio je Zorić, u 28. minuti penal je u pogodak pretvorio Ristić, a u nadoknadi prvog dijela Sahli je postigao treći pogodak za Radnički.

Napredak je do kraja golom Marinkovića u 73. minuti uspio smanjiti zaostatak, a u četvrtoj minuti dodatnog vremena Ristić je svojim drugim pogotkom na susretu postavio konačan ishod.

Klub sa “Čika Dače” sada se dodatno približio izlasku na međunarodnu scenu. Evropa je sve realnije dostignuće za sastav iz srca Šumadije, koji u ovom momentu zauzima četvrto mjesto i bježi po pet bodova direktnim konkurentima – Čukaričkom i Vojvodini.