nova pobjeda

Nastavlja se bajka u izvedbi Feđe Dudića u Srbiji. Pala je i Mladost

Nastavlja se bajka koju u Srbiji piše Feđa Dudić.

Radnički 1923 ugostio je danas Mladost na stadionu “Čika Dača” u Kragujevcu, a domaća ekipa velikim preokretom došla je do pobjede konačnim rezultatom 3:2.

Ekipu Radničkog sa klupe predvodi Feđa Dudić, a od borbe za opstanak Radnički je sada jako blizu Evrope.

Dudić i ekipa danas su bili favoriti, međutim, prvo poluvrijeme je počelo kako ne treba. Nešto lošijom igrom, primili su gol od gostiju, koji je u 22. minuti postigao Veličković.

Samo 5 minuta od prvog gola, ekipa Mladosti iz penala postiže drugi i tako Milošević uduplava prednost gostujuće ekipe. Definitivno neočekivan tok utakmice dogodio se danas u Kragujevcu.

Na samom kraju prvog poluvremena, u 47. minuti, Vidosavljević je iz penala došao do pogotka za Radnički i smanjio prednost Mladosti.

Sjajan Vidosavljević u 60. minuti dolazi do drugog pogotka za domaću ekipu i tako izjednačuje rezultat, a 16 minuta nakon, Šerbečić postiže gol i Radnički je poveo 3:2, kako ostaje do samog kraja utakmice.

Radnički se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji tabele Superlige Srbije, a upisao je treću pobjedu u nizu.