Fudbaleri Sarajeva nastavili niz pobjeda u pripremnim utakmicama. Debitirao i Viveros

Treća pripremna utakmica FK Sarajevo na pripremama u Sloveniji i treći trijumf koji su upisali bordo fudbaleri, objavio je premijerligaš s Koševa.

"Protivnik je bio slovenski drugoligaš NK Nafta 1903, a utakmica je završena trijumfom našeg tima 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Hamza Čataković početkom drugog poluvremena.

Naš tim je započeo utakmicu u sastavu: Šutković, Mulalić, Šerbečić, Čelik, Radović, Jelić Balta, Mustafić, Varešanović, Ikić, Ljukovac, Čataković

Trener Varešanović bio je primoran zbog povrede zamijeniti Mulalića i Ikića. Priliku za debi u bordo dresu u drugom poluvremenu dobio je Kevin Viveros.

Naši fudbaleri nastavljaju se pripremati za novu sezonu u Sloveniji, a posljednja provjera zakazana je za 6. juli u Domžalama protiv NK Domžale", objavio je bordo klub.