Gdje je Milan Borjan, tu je i haos. Fudbaler ujeo igrača suparničkog kluba

Počele su kvalifikacije za evropsku nogometnu Ligu prvaka. Slovački Slovan iz Bratislave, u kojem ove sezone nastupa Milan Borjan, doskorašnji kapiten Crvene zvezde, igrao je protiv luksemburškog Hesperangea (1:1).

Hesperange je poveo u 22. minutu golom Dominica Stolca s penala. Izjednačio je iskusni Vladimir Weiss tri minuta kasnije.

To se ispostavilo konačnim rezultatom meča koji će se mnogo više pamtiti zbog ispada igrača Slovana.

Juraj Kucka je napravio glupost tako što je u jednom duelu ugrizao fudbalera Hesperangea u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, prenosi Nova.rs.

Kucka je ujeo Nega Ekofoa iz Hesperangea. Dobio je crveni karton koji mu je dao glavni arbitar Viktor Kopjevski.