52 KOŠA RAZLIKE

Golden State pretrpio jedan od najtežih poraza u svojoj historiji, mizeran učinak Stepha Curryja

Večer u NBA ligi obilježio je jedan od najvećih poraza u historiji Golden State Warriorsa. Kasnovečernji dvoboj po našem vremenu završio je pobjedom Boston Celticsa rezultatom 140:88, a ovaj poraz od 52 koša razlike četvrti je najteži poraz u historiji franšize.

Boston je bio izrazito dominantan od početka, a na poluvremenu domaćin je vodio rezultatom 82:38, što je najveća razlika kojom je Boston vodio na poluvremenu u historiji franšize. Najefikasniji u pobjedničkoj momčadi bio je Jaylen Brown koji je zabilježio 29 poena, dok je Jayson Tatum imao 27 poena.

U momčadi Golden Statea jedini vrijedan spomena bio je Lester Quinones sa 17 poena. Najveća zvijezda Warriorsa Stephen Curry imao je izrazito lošu večer, upisao je samo četiri poena uz šut iz igre 2/13, dok je tricu gađao 0/9.

U preostalim susretima LA Clippersi su slavili protiv Minnesota Timberwolvesa s 89:88, OKC Thunder pobijedio je Phoenix Sunse 118:110, dok su San Antonio Spursi savladali Indiana Pacerse 117:105.

New York Knicksi bili su bolji od Cleveland Cavaliersa 107:98, Toronto Raptorsi od Charlotte Hornetsa 11:106, kao i Orlando Magic od Detroit Pistonsa sa 113:91.