Haos u Azerbejdžanu: Četvorica muškaraca upala na teren i okružila Brunu Fernandesa

Fudbaleri Portugala slavili su na gostovanju Azerbejdžanu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru i pobjedu su upisali rezultatom 3:0.

U Grupi A, u meču petog kola, Portugal je upisao četvrtu pobjedu i, bar dok Srbija ne završi meč sa Irskom, izbio na prvo mjesto.

Nije bilo Cristiana Ronalda zbog parnih kartona, ali to nije bio problem za selekciju Fernanda Santoša.

Poveo je Portugal u 26. minuti nakon saradnje Bruna Fernandesa i Bernarda Silve koji je zatresao mrežu.

Samo pet minuta kasnije, Diogo Jota je proigrao Andrea Silvu koji pogađa za 2:0.

Jota se i sam upisao u strijelce u 75. minuti za konačnih 3:0. Za treći gol asistenciju je upisao Joao Cancelo.

Bruno je bio glavna zvijezda na terenu, a u jednom trenutku doživio je neprijatnu scenu pošto su ga okružila četvorica muškaraca.

No, ispostavilo se da žele selfie s fudbalerom Man. Uniteda, a on im je želju ispunio.