Igra u ligi sa Messijem, danas zabio gol, a poziv Peteva vjerovatno nikad neće dobiti

Odigrano je pet utakmica 4. kola francuske Ligue 1, a u pobjedi Strasbourga nad Brestom od 3:1 strijelac je bio Sanjin Prcić.

Bivši bh. reprezentativac ove sezone igra standardno u ekipi Strasbourga, a danas je postigao gol u 24. minuti i tako doveo u vodstvo svoj tim.

Gol pogledajte OVDJE.

Brest se dvije minute poslije vratio i poravnao na 1:1 preko Cardone, ali Strasbourg ipak uspijeva da uzvrati.

U 42. minuti je autogol postigao Duverne i vratio prednost Strasbourgu, koji je tada poveo 2:1. Šest minuta prije kraja Thomasson je svojim golom postavio konačnih 3:1, a Prcić i društvo su tako upisali tri boda na svoj konto.

Nešto ranije je završen meč Troyesa i Monaca, a Kneževi su slavili sa 1:2 golovima Sofianea Diopa.