Jose Mourinho se okomio na igrače Rome nakon poraza od Džekinog Intera: “Vi nemate mu** i to je najgore”

Joss Mourinho bio je bijesan na igrače Rome nakon njihovog poraza od Intera od 0:2 u Kupu Italije, navodi "Il Corriere dello Sport".

Legendarni portugalski trener, poznat i kao "Specijalni", u utorak prvi put vratio na San Siro kao protivnik Interu, ali je očekivao nešto drugačiju igru svojih nogometaša. No, Inter je poveo već u drugoj minuti golom reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeke.

Alexis Sanchez je udvostručio vodstvo "Nerazzurra" u drugom poluvremenu, što je bio kraj nada "Vučice" o plasmanu u polufinale.

Mourinho nije bio impresioniran izvedbom svojih nogometaša i pobrinuo se da njegovi momci znaju kako se osjeća.

"Želim znati zašto, user..e se u prvih deset minuta", navodno je rekao Mourinho u svlačionici.

Sastanku nakon utakmice prisustvovali su svi, igrači, ljekari, treneri...

“Želim znati zašto ste postali tako mali protiv velikih timova u posljednje dvije godine. Ako smo mali, suci će nas tako tretirati. Inter je super ekipe, ali umjesto da nađete motivaciju, user..e se.

Najgori problem za muškarca je nedostatak mu.. i karaktera. Bojite se velikih utakmica? Onda idite igrati u Seriju C, bez pritiska, bez prvaka i velikih stadiona. Vi ste bez mu.. i to je najgore za čovjeka.”