Kapiten Šehić razočaran: Šta se desilo od Zenice do Bratislave?

Ibrahim Šehić bio je večeras kapiten nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Nažalost, bio je razočaran nakon meča i poraza u Bratislavi (0:2) od domaćina Slovačke u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

"Iskreno, ne znam šta je bilo od Zenice do Bratislave, šta se desilo. Totalno smo bili umorni, kasnili na svaku drugu loptu. Nismo imali svježine, ne znam zbog čega.

Možda smo se istrošili i fizički i mentalno protiv Islanda. Prvo poluvrijeme bilo je preloše. Nikad nas nisam vidio tako loše. Gubili smo sa 0:2 i nismo se mogli vratiti u igru. Drugo poluvrijeme bilo je korektno", rekao je Šehić te dodao da u narednim mečevima "moramo i pametnije i bolje".

Dodao je da je ovo veoma izjednačena grupa i da se svaka slabost, pogotovo u gostima, može skupo platiti.