Liverpool se ponovo obrukao, napadač Brightona utrpao im tri gola

S lošim igrama u novoj sezoni nastavljaju nogometaši Liverpoola koji su na domaćem terenu, u susretu 9. kola negleske Premier lige, odigrali tek 3:3 protiv Brightona.

Liverpool je dotukao belgijski igrač Leandro Trossard koji je postigao hat-trick, a u 83. minuti posljednji gol za konačnih 3:3.

Trossard je šokirao Anfield jer je zabio dva gola za 2:0 gostiju, a potom je Liverpool sve okrenuo uz dva gola Roberta Firmina i autogol Webstera. No, tri boda domaći igrači do kraja nisu uspjeli zadržati.

Liverpoolu je ovo bio već četvrti ligaški remi u sezoni. Uz to je upisao jedan poraz i ima tek dvije pobjede.

Neuvjerljiv je i Chelsea, ali je ipak pobijedio u gostima kod Crystal Palacea sa 2:1, prenosi HRT.

Domaćina je srušio njihov bivši igrač, Conor Gallagher, koji je ovog ljeta došao u Chelsea iz Palacea. U 90. minuti Gallagher je sjajno odapeo s 20 metara te je pod prečku pogodio za 2:1.

Crystal Palace je, inače, vodio već od sedme minute kada je strijelac bio Edouard, dok je u 38. svoj prvi pogodak u dresu Chelseaja postigao Pierre-Emerick Aubameyang.