Manchester u minuti primio dva gola. Ipak je uspio pobijediti

Manchester United pobijedio je 4:2 kod Leeds Uniteda u 26. kolu Premier lige. Gosti su poveli u 34. minuti golom Harryja Maguirea nakon kornera, a u petoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena Bruno Fernandes donio je Crvenim vragovima vodstvo od 2:0.

U drugom poluvremenu Leeds se potpuno vratio nakon jedne minute. U 53. minuti Rodrigo Moreno je spektakularnim pogotkom smanjio na 1:2, a već u sljedećem napadu Leeds je preko Raphinhe došao do 2:2.

Ipak, United je u 70. minuti došao do vodstva 3:2 preko brazilskog veznjaka Freda. On je zakucao loptu u mrežu nakon dodavanja dvostrukog asistenta Jadona Sancha. Konačnih 4:2 postavio je Anthony Elanga u 89. minuti nakon asistencije Brune Fernandesa. Manchester United u sljedećem kolu dočekuje Watford, a Leeds United je gost Liverpoolu.