“Manijaci” naružili igrače Želje pa ih bodrili pjesmom

Željezničar je večeras poražen. Tuzla City nosi bodove s Grbavice (0:1) nakon meča 25. kola m:tel Premijer lige BiH.

Domaći tim s klupe je vodio Haris Alihodžić. On je s pozicije pomoćnika privremeno preuzeo kormilo tima nakon raskida saradnje s dosadašnjim šefom struke Edisom Mulalićem.

“Napadali smo cijelo vrijeme. Stvorili smo bezbroj šansi. Kad kažemo da je golman protivničke ekipe bio igrač utakmice onda sve kažemo. Izvadio je pet-šest stopostotnih golova, gdje smo svi vidjeli loptu u mreži, međutim čovjek je fenomenalno reagovao i odbranio.

Nema se igračima šta zamjeriti. Odigrali su stvarno maksimalno do zadnje minute. Korektno, pošteno. Nismo dali gol, nažalost. Ovom prilikom zahvaljujem navijačima koji su stvarno bili fenomenalni, navijali do 95. minute svi kao jedan… Idemo dalje”, rekao je Alihodžić.

Naglasio je da je još dosta utakmica do kraja sezone i da Željezničar nastavlja borbu za Evropu, prenosi SC Sport:

“Naravno da sezona nije izgubljena. Imamo još osam utakmica do kraja, imamo revanš polufinala Kupa. Sve je otvoreno, treba da se dignemo, da odigramo najbolje šta znamo, nadam se da će tako i biti”.

Inaše, po završetku meča su najvatreniji navijači "Plavih", popularni "Manijaci" pred južnom tribinom "održali lekciju" igračima, ali i na kraju bodrili navijačkom pjesmom.