Miroslav Stevanović zabio i asistirao, njegov tim drugi na tabeli

Miroslav Stevanović odigrao je odličan meč u remiju njegovog Servettea i Siona u nogometnom prvenstvu Švicarske.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine prvo je u 23. minuti asistirao za pogodak Enza Crivellija kojim je Servette došao u vodstvo. Anto Grgić je u 34. minuti izjednačio na 1:1.

Domaći tim je u 56. minuti napravio potpuni preokret. Strijelac za 2:1 za Sion bio je Itaitinga.

Bod gostima spasio je upravo Stevanović pogotkom u 69. minuti.

Servette nakon 27 mečeva ima 40 bodova. Zauzima drugo mjesto na tabeli prvenstva Švicarske. Uvjerljivo prvi je Young Boys sa 54 boda iz 26 susreta.

Sion je deveti, pretposljednji na tabeli. Osvojio je 27 bodova iz isto toliko utakmica.

Naš reprezentativac je ove sezone odigrao 30 utakmica u svim takmičenjima. Postigao je sedam golova uz osam asistencija.