Modrić kakvog nismo vidjeli do sada: Luka je potpuno poludio na saigrača

Reprezentacija Hrvatske je u ljepotici dosadašnjeg dijela Eura poražena sa 3:5 od reprezentacije Španije nakon produžetaka. Dali su Vatreni sve od sebe kako bi se plasirali u četvrtfinale, ali to jednostavno nije bilo dovoljno za raspoloženu Španiju.

Hrvatska je povela autogolom Pedrija u 20. minuti nakon greške golmana Unaia Simona. No, 18 minuta kasnije, Serabija je donio izjednačenje Crvenoj furiji. Upravo je ta situacija bila razlog zbog kojeg je Luka Modrić izgubio živce i galamio na svoga saigrača Ante Rebića.

Naime, u trenutku kada je Španija imala napad, Ante Rebić je izašao izvan igre kako bi zamijenio kopačke. Furija je povela jedan napad nakon kojeg je Livaković obranio Gayin udarac, no Sarabia je s desetak metara snažnim udarcem pospremio odbijanac za 1-1.

Španski mediji su prenijeli da je Rebić svojim potezom iznervirao Modrića koji je od hrvatskog napadača tražio da objasni zašto je baš u tom trenutku išao da zamijeni kopačke.

Njegovim potezom nezadovoljan je bio i izbornik Zlatko Dalić, ali povratka više nije bilo.

Situaciju je komentirao i bivši golman španske nogometne reprezentacije Santiago Canizares.

Tvoji saigrači se brane, pate u obrani, a ti izađeš van kako bi promijenio kopačke. Neshvatljivo je da u trenutku kada je lopta u igri, kada je još ostalo sedam minuta do kraja poluvremena, Rebić ide po nove kopačke. Sarabia je samo iskoristio njegovu neopreznost.