Mourinho natjerao igrače da se slikaju nakon bolnog poraza. Pogledajte im lica

Mourinho natjerao igrače nogometaši napolija slikaju se u svlačionici

Napoli je pobijedio Romu 2:1 u 20. kolu Serie A i tako pobjegao Interu na 13 bodova. Napoli igra u sjajnoj formi i bit će veliko iznenađenje ako ove sezone ne osvoji naslov prvaka Italije. Roma je šesta i borit će se za plasman u Ligu prvaka. U Napulju su pali u 86. minuti kada je za Napoli zabio Giovani Simeone. Nakon utakmice Romin trener Jose Mourinho imao je mali show u svlačionici. Mourinho je natjerao igrače da se slikaju nakon poraza.

Kasnije je to objavio na Instagramu. Obično se igrači fotografiraju tako nakon pobjeda pa su mnogi od Rominih igrača nakon ovog Mourinhovog zahtjeva bili u šoku. To se i vidi na fotografiji.

"Kakva momčad, kakva utakmica. Idemo! Vidimo se u srijedu na Olimpicu", napisao je Mourinho na fotografiji. On je očigledno zadovoljan predstavom svoje momčadi u porazu kod aktuelnog lidera Serie A.

Mourinhov joker s klupe Stephan El Shaarawy zabio je u 75. minuti na ubačaj Nicole Zalewskog. Krilni napadač ušuljao se na drugu stativu pored neopreznog Meksikanca Hirvinga Lozana. Ali, uskoro su tribine Stadiona Diega Armanda Maradone opet bile u deliriju.

Činilo se da će utakmica završiti remijem, ali prelomio ju je Napolijev joker s klupe. U 85. minuti kapiten Giovanni Di Lorenzo dodao je Piotru Zielinskom, a ovaj Simeoneu. Sin Atleticovog trenera se okrenuo i zabio krasnim udarcem u rašlje za 13 bodova prednosti na vrhu.