REAL UBJEDLJIV

Navijači Zvezde priredili paklen doček Džananu Musi i saigračima, nije im pomoglo

Košarkaši Crvene Zvezde su u meču 15. kola Eurolige poraženi u Beogradu od Real Madrida rezultatom 58:72.

Naš Džanan Musa proveo je 19 minuta na parketu u timu Reala te ubacio četiri poena. Džanan je imao i dva skoka te jednu asistenciju.

Najefikasniji u Realu bili su Hezonja sa 17, Poirier sa 14 i Ndiaye sa 10 koševea.

U poraženoj Zvezdi istakli su se Mitrović i Teodosić sa po 14 ubačenih poena.

Pred početak meča navijači Crvene zvezde priredili su paklen doček igračima Real Madrida, no ni to im nije pomoglo.

Duel naravno nije mogao proći bez incidenata. U prvoj četvrtini navijači domaćeg tima izvrijeđali su hrvatskog košarkaša Marija Hezonju. Kompletna dvorana skandirala je "pi*ko ustaška" nakon čega je spiker zamolio da prestanu jer bi beogradski klub mogao biti žestoko kažnjen.

Real je prvi na tabeli sa 14 pobjeda i samo jednim porazom, dok je Zvezda na 14. poziciji sa pet pobjeda i 10 poraza.