Novi šamar za Kloppov Liverpool. Redse ponizio i Brentford

U prvom susretu 19. kola engleske Premier lige nogometaši Brentforda su upisali veliku pobjedu svladavši na domaćem terenu Liverpool sa 3:1.

Nakon prvih 45 minuta Brentford je već imao lijepu zalihu od dva gola prednosti. U 19. minuti, nakon kornera, lopta je pogodila Francuza Konatea i odbila se u mrežu.

Na 2:0 je povećao Wissa u 42. minuti.

Šansa se za Liverpool pojavila početkom drugog poluvremena. I 50. minuti je na 1:2 smanjio Oxlade-Chamberlain. No, bilo je to sve konkretno što je Liverpool uspio napraviti.

U 84. minuti dvoboj je prelomljen. Za 3:1 je zabio Mbeumo.

Liverpool je time nastavio s neuvjerljivim gostujućim igrama u kojima ove sezone u Premier ligi ima dvije pobjede, dva remija i četiri poraza.

Ovim rezultatom Brentford i Liverpool su postali susjedi na ljestvici.

Redsi su ostali šesti. Tim trenera Jurgena Kloppa ima 28 bodova iz 17 mečeva. Brentford je privremeno skočio na sedmu poziciju, prenosi HRT. Ima 26 bodova iz 18 susreta.

Vodeći Arsenal ima 43 boda iz 16 mečeva.

U utorak slijede utakmice Arsenal - Newcastle, Everton - Brighton, Leicester - Fulham i Manchester United - Bournemouth, dok se u srijedu sastaju Southampton - Nottingham Forest, Leeds - West Ham, Aston Villa - Wolverhampton i Crystal Palace - Tottenham.

Za kraj se u četvrtak igra derbi utakmica Chelsea - Manchester City.