Pogledajte snimak

Real izbacio Atletico iz Superkupa: Saudijci zviždali tokom minute šutnje za Beckenbauera

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale španjolskog Superkupa nakon što su u saudijskom Riyadhu nakon produžetka pobijedili gradskog suparnika Atletico sa 5:3.

Bila je to sjajna utakmica s osam golova, nizom obrata i prilika na obje strane.

Atletico je poveo, no Real je okrenuo rezultat s dva gola. Atletico je potom zabio dva gola za novu prednost, da bi Kraljevski klub izjednačio gurnuvši susret u produžetak. Pitanje pobjednika na koncu je razriješeno u produžetku s nova dva gola.

Uoči početka utakmice održana je minuta šutnje za nedavno preminulog velikana svjetskog nogometa Franza Beckenbauera.

S tribina na stadionu u Rijadu čuli su se zvižduci dijela gledatelja. Tačan razlog nije poznat. Zviždali su Saudijci i Tonju Kroosu, koji je kritizirao način na koji igrači odlaze zbog novca u tamošnju ligu.