majstorski

Cristiano Ronaldo u velikom stilu proslavio svoju 1200. službenu utakmicu

Cristiano Ronaldo dostigao je brojku od 1.200 službenih utakmica u velikom stilu - golom i asistencijom u pobjedi Al-Nassra.

Portugalska nogometna zvijezda (38) zablistala je u uvjerljivoj pobjedi (4:1) svoje ekipe nad Al-Riyadom u Saudijskoj Arabiji.

Nakon kratkog perioda od tri uzastopna meča bez trijumfa, Al-Nassr je prekinuo loš niz i vratio se na pobjednički put, zahvaljujući izvanrednom Ronaldu.

Ovom utakmicom portugalska zvijezda dosegla je 1.200 nastupa u karijeri.

Portugalski reprezentativni napadač je postigao prvi pogodak na utakmici. Neposredno prije odlaska na odmor asistirao je Otaviu za povećanje vodstva.

U drugom poluvremenu Anderson Talisca ukrao je show Ronaldu sa dva gola.

Desio se i sporni trenutak utakmice u 13. minuti, kada je bek Al-Riyada rukom blokirao udarac Ronalda na gol-liniji.

Na opće iznenađenje i nakon gledanja na monitoru, sudac nije dosudio jedanaesterac.

Ronaldo, vidno ljutit zbog te odluke, pojačao je tempo i majstorskim potezom postigao prvi pogodak u 32. minuti, zahvaljujući sjajnom ubačaju Sadia Manea.