JOAO CANCELO

Širio ruke prema publici na Bilinom polju nakon gola protiv BiH: “To je moj šamar svima koji…”

Portugalska reprezentacija pobijedila je u Zenici Bosnu i Hercegovinu 0:5 te tako osigurala prvo mjesto u grupi kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. godine.

Portugal je sve pogotke zabio u prvom poluvremenu, a četvrti je u 32. minuti zabio Joao Cancelo, bek Barcelone.

Cancelo je gol burno proslavio, zaletio se prema tribini i raširio ruke u slavlju. "Moja proslava bio je šamar svima koji me kritiziraju. Bio sam profesionalac. To je za one koji pričaju ružne stvari o meni, koje nisu istinite. Imam dobro srce i radim sve što mogu da pomognem Portugalu", objasnio je Cancelo nakon utakmice.

Portugalski bek trpio je dosta kritika u posljednjih godinu dana. Igrao je za Manchester City, gdje se nije najbolje slagao s Guardiolom. Posudba također za njega nije bila dobra. No u Barceloni se pronašao i igra opet dobar nogomet, kao i u reprezentaciji.