Premijer liga BiH

Sjajna utakmica na Tušnju: Bilbija proradio, Zrinjski savladao Tuzla City

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Tuzla City na Tušnju u zaostalom meču 2. kola Premijer lige BiH rezultatom 4:2.

Bila je ovo sjajna utakmica posebno u drugom poluvremenu u kojem smo vidjeli pet golova.

Zrinjski je poveo u 25. minuti golom Ćužea, da bi u drugom poluvremenu domaći izjednačili autogolom Jakovljevića u 48. minuti.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 66. minute kada Bilbija prekida svoj golgeterski post i nakon šest utakmica postiže pogodak za 1:1. Svega pet kminuta kasnije Ramić pogađa za 3:1.

Domasći se nisu predavali pa preko Pantelića u 73. minuti smanjuje na 2:3, ali ni gosti nisu sklanjali nogu s gasa pa je šest minuta kasnije Kiš postavio konačnih 4:2.

Zrinjski je sada peti na tabeli s dva meča manje, dok je Tuzla predzadnja sa šest bodova iz osam utakmica.