VAR NIJE REAGIRAO

Sudije opet pomogli Realu? Pogledajte što nije dosudio elitni arbitar Lige prvaka

Real Madrid je odigrao 1:1 s RB Leipzigom u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka i tako prošao u svoje 20. četvrtfinale u klupskoj historiji. No, nakon utakmice se najviše prča o incidentu iz 54. minute.

Tada je Vinicius Jr. daleko od lopte uhvatio stopera RB Leipziga Willyja Orbana za vrat i bacio ga na pod. Sudac Massa je Viniciusu pokazao samo žuti karton, a reagirala nije ni VAR soba.

Video sporne situacije možete pogledati na ovom LINKU.

Deset minuta kasnije Vinicius je zabio za vodstvo Real Madrida, iako prema mišljenju mnogih nije smio biti na terenu. Zanimljivo, upravo je Orban u 68. minuti zabio za poravnanje i vratio nadu Leipzigu. Napadali su gosti iz Njemačke do kraja susreta, ali nisu uspjeli doći do gola za produžetke.

Nije dugo trebalo da se video Viniciusa proširi društvenim mrežama na kojim vlada jednoglasno mišljenje - Brazilac je morao biti isključen. No, Vinicius je izbjegao crveni karton i na kraju pomogao svojoj ekipi osigurati plasman u četvrtfinale.