U Italiji se priča o dva fantastična gola Bosanca. Nije na spisku Peteva

Potencijalni bh. reprezentativac Dario Šarić (24) obilježio je subotnji dan u Italiji sa dva fenomenalna gola.

Dario je igrao do 70. minute u gostujućoj pobjedi njegovog Ascolija nad Perugijom od 3:2 u meču Serije B i definitivno je najzaslužniji za osvojena tri boda.

Šarić je u četvrtoj minuti postigao sjajan gol lijevom nogom za prednost Ascolija.

Ipak, Carretta u 22. minuti zabija za 1:1. da bi Rosi u 49. minuti pogodio i domaći su vodili sa 2:1.

Šest minuta kasnije na scenu ponovo stupa Šarić.

Dario je sa nekih 20-ak metara zabio spektakularan gol, ali zanimljivo ovaj put desnom nogom.

Konačnih 3:2 za Ascoli postavlja Dionisi u 60. minuti utakmice.

Inače, Šarić je dobio poziv selektor Peteva za junske susrete sa Crnom Gorom i Danskom, ali se povrijedio uoči okupljanja i nije debitovao za Zmajeve.

Dvadesetčetverogodišnji Dario je za naše omaldinske selekcije odigrao osam mečeva.