SUPERLIGA SRBIJE

Adem Ljajić posti cijeli ramazan, jučer igrao prije iftara, a ono što je uradio u 11. minuti ne viđa se svaki dan

Fudbaleri TSC-a savladali su na gostujućem terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 4:3, u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Meč je obilježio Adem Ljajić, koji je podsjetio na najbolje dane u karijeri.

Novopazarac je postigao sva tri gola za svoju ekipu, ali to nije bilo dovoljno z apobjedu.

Najljepši trenutak utakmice viđen je u 11. minuti kada je Ljajić sjajnim driblingom izbacio defanzivca TSC-a, a zatim spektakularno pogodio.

@infojugo Hat-trick Adema Ljajica ⭐️ Evrogol Adema Ljajic protiv TSC-A u 11 minutu ⚡️ Postigao je 3 gola, ovo je prvi od pomenuta tri 💫 #ademljajic #goal #mozzartsport #mozzartsuperliga ♬ original sound - INFOJUGO

Ono posebno impresionira je što Ljajić posti mjesec ramazan.

Ljajić je i jučer postio iako se meč igrao u dnevnom terminu, ali pokazao je da mu to uopšte ne predstavlja problem.