Baho tokom prenosa poslao ljutitu poruku Beograđanima: “Treba mi neko reći da sam u programu, a ne da lupam bezveze”

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je slavila pobjedu protiv Češke rezultatom 97:90, a do nje su došli nakon spektakularnog drugog poluvremena i posebno treće četvrtine.

Stvari nisu dobro izgledale za bh. košarkaše nakon prvog poluvremena, s obzirom da su Česi na pauzu otišli sa prednošću od 12 poena razlike.

Upravo na samom početku drugog poluvremena dogodila se jedna komična situacija u kojoj je glavnu ulogu imao komentator Sabahudin Topalbećirević.

Popularni Baho nije znao da je u prenosu, pa je sa ljudima iz Beograda zaduženim za prenos komunicirao iako se drugo poluvrijeme već počelo igrati.

Kada su mu javili da je u prenosu, Baho je poslao ljutitu poruku Beograđanima.