Barcelona otkrila što je bilo s Aguerom koji nije mogao disati na utakmici s Alavesom

Barcelona je sinoć u 12. kolu La Lige odigrala samo 1:1 kod kuće protiv Alavesa i tako nastavila niz od tri utakmice bez pobjede.

Barca je povela golom Depaya u 49. minuti, a bod gostima donio je Rioja tri minute kasnije. Susret je obilježio trenutak iz 41. minute, kad je Sergio Aguero morao izaći iz igre. Argentinac je zastao, uhvatio se za prsa i onda uplašeno gledao prema saigračima signalizirajući im da nešto nije u redu.

Aguero je nakon toga legao na teren, u pomoć su mu došli liječnici te je Argentinac nakon nekoliko trenutaka ustao i sam izašao s terena. Aguero se požalio na disanje, a Barcelona je nešto kasnije objavila detalje. Aguero je osjetio bol u prsima te je hitnom pomoći prebačen u bolnicu, gdje je odradio sve kardiološke pretrage ne bi li se otkrio eventualni ozbiljniji problem.

To je uobičajeni protokol kod sportaša kad osjete zatezanje u prsima, a rezultati pretraga bit će objavljeni uskoro.