zabio dva gola

Cristiano Ronaldo je u tri rečenice objasnio pobjedu nad “Zmajevima”

Cristiano Ronaldo i saigrači u dresu Portugala uništili su "Zmajeve"

Cristiano Ronaldo igra u nogometnoj proviniciji, kakva je još uvijek saudijska Pro liga, a da je gladan nastupa na velikoj sceni demonstrirao je, nažalost, sinoć protiv reprezentacije Bosne i Hercegovini u osmom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024.

Veliki Cristiano i saigrači u dresu Portugala uništili su "Zmajeve", zabivši im pet golova već u prvom poluvremenu utakmice na Bilinom polju u Zenici.

Od toga je 38-godišnji Ronaldo dva puta matirao golmana "Zmajeva" Ibrahima Šehića.

U nastavku su gosti povukli ručnu pa je rezultao ostao onaj s poluvremena (0:5), zahvaljujući i tome što je Ronaldo zamijenjen u 65. minuti.

Legendarni napadač je meč u Zenici komentirao u objavi na svom profilu na društvenoj mreži X.

"Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi zagarantirano!

Ostajemo jaki!", poručio je Cristiano Ronaldo.