PRALI ZUBE

Čudne scene na utakmici Chelseaja? Grupa ljudi iza klupe šokirala navijače

Osim što je Chelsea slavio, velika medijska pompa stvorila se oko sedmorice ''čudaka'' koji su sjedili tik iza klupe Bluesa

U prvoj utakmici subotnjeg programa 21. kola engleske Premier lige Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Fulham s 1:0 i tako došao do treće uzastopne prvenstvene pobjede.

Jedini gol na utakmici postignut je iz penala, a strijelac je bio Cole Palmer u četvrtoj minuti dodatka na kraju prvog poluvremena.

Osim što je Chelsea slavio, velika medijska pompa stvorila se oko sedmorice ''čudaka'' koji su sjedili tik iza klupe Bluesa. Naime, u jednom trenutku su sedmorica isto obučenih ljudi iz džepa izvadili četkice i prali zube.

Navijači na prvu nisu znali što se događa, ali ubrzo su shvatili da se radi o promociji nadolezećeg filma pod imenom Argylle. Navjernijim fanovima Plavaca nije dobro sjeo takav cirkus te su ubrzo s tribina počeli glasni zvižduci i skandiranje ''sjedajte dolje''.

Chelsea je ovom pobjedom došao do 31 boda i privremeno skočio na osmo mjesto, između Brightona i Manchester Uniteda koji imaju isti broj bodova, ali uz utakmicu manje. Fulham je s 24 boda na 13. poziciji. Vodeći Liverpool ima 45 bodova, tri više od drugoplasirane Aston Ville.

U subotu će biti odigrana još samo jedna utakmica u kojoj će od 18.30 sati Newcastle United ugostiti Manchester City.