Premijer liga BiH

Igman odnio pobjedu sa Tušnja

Fudbaleri konjičkog Igmana slavili su pobjedu u 29. kolu WWin lige nad Tuzla Cityjem na stadionu Tušanj rezultatom 2:1.

Gosti su krenuli od početka ofanzivno i već u 5. minuti stigli do sedmog kornera. Domaći su, također, igrali ofanzivno.

Sve do finiša prvog poluvremena gledala se otvorena igru sa obje strane, a Marko Pantelić je u 42. minuti doveo domaće u vodstvo.

Sa minimalnom prednošću domaćih otišlo se na odmor, a gosti su do poravnanja došli u 49. minuti kada je pogodio Stefan Denković.

U 60. minuti Denković je izborio jedanaesterac, a siguran realizator s bijele tačke bio je Mirsad Ramić za potpuni preokret.

Anel Hebibović je u 65. minuti odlično šutirao, ali je golman Tarik Abdulahović još bolje odbranio.

Do kraja utakmice viđen je još jedan gol Tuzla Cityja koji je poništen zbog ofsajd pozicije.

Igman je sada na desetom mjestu s 31 bodom. Tuzla City se nalazi mjesto niže s 27 i u veoma je teškoj situaciji.