Igralo se dok nisu zabili… Liverpool do pobjede u osmoj minuti sudijske nadoknade

Nogometaši Liverpoola su na svom Anfieldu pobijedili Newcastle United sa 2:1, a pobjednički pogodak postigao je Fabio Carvalho u osmoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Gopstujuće "Svrake" su povele u 38. minuti golom Alexandera Isaka, a izjednačio je Roberto Firmino u 61. minuti.

U nastavku susreta Redsi su dominirali, imali su više od 70 posto posjeda lopte, uputili su 18 udaraca, gosti pet, te imali 13 kornera, gosti niti jedan, ali sve do osme minute nadoknade nisu uspjeli zabiti i drugi gol.

Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Mohaled Salah je ubacio iz kornera, a Carvalho u gužvi zabio za pobjedu, prenosi HRT.

Londonski derbi između West Hama i Tottenhama završio je 1:1. Gosti su poveli autogolom Thila Kehrera u 34. minuti, a izjednačio je Tomaš Souček u 55. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je cijeli susret za Tottenham.

Na tabeli vodi Arsenal sa 15 bodova, Manchester City ima 13, Tottenham 11, a Brighton 10. Na začelju je Leicester s jednim bodom.