NA KORAK DO TITULE

Inter u gradskom derbiju protiv Milana ima šansu uzeti naslov prvaka

Nogometaši Intera napravili su korak bliže osvajanju 20. naslova italijanskog prvaka nakon što su u susretu 32. kola Serie A odigrali 2:2 protiv Cagliarija.

Inter šest kola prije kraja prvenstva ima velikih 14 bodova više od Milana i u idućem kolu u velikom gradskom derbiju može osvojiti Scudetto. Inter je vodio 1:0 i 2:1, ali je Cagliari oba puta izjednačio, a potom u sudačkoj nadoknadi promašio veliku priliku za sva tri boda.

Domaćin je poveo u 12. minuti golom Marcusa Thurama, izjednačio je Eldor Šomurodov u 64. minuti, da bi Hakan Calhanoglu u 74. minuti iz kaznenog udarca doveo Inter u novu prednost. Devet minuta kasnije Nicolas Viola je izjednačio, a potom u sudačkoj nadoknadi promašio zicer za pobjedu.