Kup BiH

Jagodić: Kada ovdje primiš gol protiv Zrinjskog u problemima si

Sloga Meridian je u večerašnjem revanš meču polufinala Kupa BiH poražena od Zrinjskog sa 3:0.

Vlado Jagodić, trener Dobojlija, poslije meča je izjavio sljedeće:

“Očigledno smo prvo poluvrijeme dobro parirali, nije bilo očekivati da ovdje napadamo Zrinjski, a imali smo 0:0 rezultat. Da smo imali 0:0 na poluvremenu, Zrinjski bi postao nervozan. Primimo gol iz slobodnog udarca tri minute prije kraja prvog poluvremena. Kada ovdje primiš gol protiv Zrinjskog u problemima si. Vjerovatno niko nije ni očekivao da ćemo mi biti u polufinalu. Čestitam Zrinjskom, želim im sreću u nastavku sezone

Ja sam zadovoljan, ovi igrači će od ljeta da čine mnogo jaču Slogu, radimo i na infrastrukturi. A što se tiče prvenstva tu smo od četvrtog do šestog mjesta. Možda večeras nije trebalo da primimo onako treći gol, ali generalno Zrinjski je dobra ekipa, imaju veliki roster. Eto opet igramo protiv Zrinjskog u prvenstvu, valjda doživimo da pobijedimo Zrinjski, ne prijetim, ali želim dobru utakmicu.”

Zrinjski će u finalu Kupa BiH igrati protiv Borca.