MAJSTORSKI POGODAK

Messi se vratio nakon povrede i odmah izveo novu čaroliju

Nakon povrede i skoro mjesec dana pauze na nogometne terene se vratio Argentinac Lionel Messi te je bio strijelac u remiju svog Inter Miamija 2:2 protiv Colorada u MLS ligi. Početkom drugog poluvremena u igru je ušao 37-godišnji Messi, a samo deset minuta kasnije je pogodio za tadašnjih 1:1. Pucao je legendarni Argentinac precizno s vrha šesnaesterca te se lopta od stative odbila u mrežu za slavlje domaćih navijača.

Colorado je ranije poveo 1:0 golom Rafaela Navarra iz jedanaesterca u 45. minuti, dok je Inter potpuni preokret kreirao golom Leonarda Alfonsa nakon sat vremena igre. Konačnih 2:2 postavio je Bassett u 88. minuti. Inter Miami je trenutno treći na tabeli Istočne konferencije te ima 12 bodova kao i drugoplasirana Philadelphia koja ima dvije utakmice manje. Vodeći je New York RB s 14 bodova.