serija a

Milan poveo, pa jedva sačuvao bod protiv Leccea

‘Rossoneri’ su u ludnici od utakmice na jugu Italije jedva preživjeli. Primili su pogodak u nadoknadi, no pobjednički gol Leccea je poništen. Milan je prethodno uvjerljivo vodio pa se raspao.

U prvom subotnjem susretu 12. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Leccea i Milana su odigrali 2-2.

Nastavio se time loš niz Milana u prvenstvu premda je vodio 2-0 do 66. minute ovog susreta. U posljednje četiri ligaške utakmice Milan ima dva remija i dva poraza. Lecce je u posljednjih sedam utakmica u Serie A bez pobjede, u tom je razdoblju momčad s juga Italije ostvarila tri remija i četiri poraza.

Milan je došao do vodstva u 28. minuti peko Girouda, a kasnije do vodstvo u 35. minuti Reijnders povecao na 2:0. Ipak Lecce se nije predalo i Milan je ispustio pobjedu. Pogotke za Lecce su dali Sansone i Banda.

Po mnogima 2:0 je najopasni rezultat, a danas je to mogla da osjeti i ekipa Milana.