Nova sramota u Hercegovini: Na utakmici Zrinjskog slika ratnog zločinca, meč nije prekinut

Fudbaleri Zrinjskog na stadionu Pod Bijelim brijegom u18. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali su Posušje rezultatom 3-1.

Strijelac jedinog pogotka u prvom poluvremenu bio je, ko drugi, nego Nemanja Bilbija. U 25. minuti susreta napadač Zrinjskog postigao je novi pogodak. Nakon toga je isti igrač i postavio konačnih 3-1 desetak minuta prije kraja susreta.

Ipak, mrlju na utakmicu stavili su navijači na tribinama. Vidljiva slika ratnog zločinca Slobodana Praljka vijorila se na ogradi stadiona Zrinjskog, a delegat utakmice nije ni pomislio da prekine susret.

Sramna slika Praljka stajala je na ogradi tokom čitavog susreta, a isti nije uopšte prekidan…