Skandalozno suđenje

Pogledajte sažetak sinoćnje utakmice Borac – Posušje o kojoj bruji sportska javnost u BiH

Fudbaleri Borca sinoć su u Banjoj Luci pobijedili Posušje 1:0 u Premijer ligi BiH, a utakmicu je, po mnogim mišljenjima, obilježilo skandalozno suđenje Harisa Halkića iz Sanskog Mosta.

Halkić je donio nekoliko u najmanju ruku spornih odluka koje su zagorčale život koji je na kraju sam sebi dao gol za pobjedu Borca u 86. minuti.

Sažetak koji je objavila Arena Sport ne prikazuje sporne trenutke, ali prikazuje najbolje prilike na utakmici.

Po njima možemo vidjeti da je Posušje igralo izuzetno dobro i propustilo realizirati veliki broj dobrih prilika.

Na kraju ih je pobjede koštao komičan autogol njihovog defanzivca Ivana Marića.