Kvalifikacije U-21

Pukla svjetska bruka: Englezi sinoć zlostavljali Srbiju do te mjere da tamošnji mediji izbjegavaju ovu vijest

Mlada reprezentacija Srbije poražena je od Engleske u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa 9:1.

Sve je krenulo idilično po fudbalere Vladimira Đorđevića.

Povela je Srbija u 27. minutu golom Vladimira Lučića, ali to je samo kako se na kraju ispostavilo napravilo problem mladim fudbalerima.

U 38. minutu Jayden Filogen Bidans je poravnao rezultat, a do kraja prvog dijela igre smo videli još dva gola u mreži Vanje Ilića, Delap u 42. i Elliot u nadoknadi vremena prvog dijela igre.

U drugom dijelu utakmice Englezi su nastavili u istom ritmu, Madueke je u 53. minutu povećao prednost svoje reprezentacije, a poslije toga je za samo šest minuta fudbaler Chelseaja još jednom zatresao mrežu Srbije.

Filogen-Bajdans je postigao svoj drugi, a ukupno šest za Engleze na ovom meču.

Do kraja meča nije bilo milosti za Srbiju, prvo je Luka Subotić postigao autogol u 87. minutu, a onda je Rou postigao u 89. minutu svoj prvi, a ukupno osmi za Engleze.

Drugi gol na meču je postigao fudbaler Liverpoola Elliot za visokih 9:1, piše B92.