Selektor Crne Gore: Prvo poluvrijeme smo odigrali kukavički, čestitam Bosni na prvom mjestu

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je sa 1:0 savladala Crnu Goru na stadionu Bilino polje u Zenici. Strijelac jedinog pogotka bio je Ermedin Demirović

Na press-konferenciji komentar na meč dao je i selektor Crne Gore Miodrag Radulović.

"Sigurno da poslije svega ostaje žal. Bacili smo prvo poluvrijeme u vjetar. Pokušali smo relaksirati igrače, ali značaj utakmice im je kovao noge. To je utjecalo na blijedo prvo poluvrijeme. Nekako kukavički smo igrali tada. Drugo poluvrijeme bila je druga slika. Primili smo gol u najtežem mogućem trenutku. Dominirali smo u drugom poluvremenu. Čestitam Bosni na prvom mjestu a nama ostaje da se pripremimo za Finsku. Kao što sam rekao jučer, ovi momci su zaslužili ovakvu utakmicu svojim igrama. Žao mi je što nismo napravili bolji rezultat, ali okrećemo se Finskoj. Da nam je neko ponudio drugo mjesto prije početka takmičenja, prihvatili bi objeručke" – iskren je bio Radulović.

"Mi smo pred početak ovog takmičenja napravili cilj, a to je da u Ligi naciji pokušamo proširiti listu igrača, da uigramo tim i pokušamo ostati u Ligi B. Na dobrom smo putu da to ostvarimo. Ima tu igrača koji zaslužuju pažnju" – nastavio je selektor Crne Gore.

"Zadovoljan sam kao sportista, kao neko ko vodi ove mlade ljude da je bio ovakav ambijent, doček i navijanje. Vrlo korektna i ljudska atmosfera u publici" – priča Radulović.

"Igrači su komentarisali da je dva puta bila ruka, ali ja ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak" – odgovorio je Radulović na pitanje o jednoj spornoj situaciji iz 90. minute.