Šta se dešava sa Ibrahimom Šehićem? Sinoć su mu zakucali još tri eksera u tabut karijere

ibrahim sehic

Al Khaleej, za koji brani bosanskohercegovački golman Ibrahim Šehić, dočekao je Al Fateh u okviru šestog kola prvenstva Saudijske Arabije. Domaći tim je poražen rezultatom 1-3.

Ibrahim Šehić je primio nova tri pogotka, 12 ukupno do sada u svega šest odigranih kola. Samo su dvije ekipe primile 13 pogodaka, tj. jedan više od bh. golmana i Al Khaleeja.

Batna je pogađao za gostujući tim u 10. i 13. minuti, a treći pogodak za goste postigao je Bendebka u 66. minuti utakmice.

Utješni pogodak za Al Khaleej postigao je Martins sa bijele tačke u finišu utakmice.

Nažalost, Ibrahimu Šehiću je ovo možda i najgori start u prvenstvu njegove karijere, prenose Sportske.