Zidanea pitali zašto ne igra Jović, on se odvalio smijati

Luka Jović stigao je prošlog ljeta u Real za 60 miliona eura kao velika Zidaneova želja i očekivalo se kako će se s Karimom Benzemom boriti za minutažu u napadu madridske momčadi. Međutim, Jović je odmah postao rezerva, trener Zidane mu rijetko daje priliku, a posljednji El Clasico je čak odgledao s tribina.

"Jović je u savršenom fizičkom stanju i to što se ne nalazi u ekipi za El Clasico pokazuje da mu Zidane šalje jasnu poruku", napisao je španjolski portal AS uoči utakmice koju je Real dobio 2:0.

Nakon utakmice protiv Barcelone Zidanea su upitali zašto Jovića nije bilo među 18 igrača ako nije ozlijeđen. Trener Reala se na to pitanje odvalio od smijeha.

"Odgovor je jasan - zato što sam ja trener i zato što sam ja onaj koji odlučuje", rekao je francuski stručnjak.

Srpski golgeter je na učinku od dva pogotka za 770 minuta provedenih na terenu. Prije skoro mjesec dana je zabio gol protiv Osasune i od tog dana do danas dobio samo šest minuta u remiju sa Celtom (2:2).