Drama u Španiji: Napadnut autobus Atletica, Simeone poludio i ušao u sukob sa navijačima

Nogometaši Real Sociedada izborili su mjesto u četvrtfinalu španskog Kupa kralja nakon što su pred svojim navijačima Atletico Madrid sa 2-0.

Adnan Januzaj je u 33. minuti nadskočio dvojicu odbrambenih igrača madridske momčadi i glavom svladao Jana Oblaka. U 47. minuti je norveški napadač Alexandre Sorloth iskoristio pogrešku Felipea, oduzeo mu loptu i svladao Oblaka za konačnih 2-0.

Osim pobjede valja izdvojiti i ružne scene koje su se događale uoči dolaska Atleticovih nogometaša na stadion. Naime, ogromna grupa domaćih navijača dočekala je goste te ih 'počastila' nizom uvreda, a niti autobus nije prošao puno bolje koji je izrešetan jajima i svime što se im se našlo pod rukom.

Sjedeći sprijeda u autobusu, trenera Diega Simeonea razljutio je neprijateljski pozdrav te se u jednom trenutku sukobio s navijačima dok se autobus kretao.