VRELO NA PUŠKAŠ ARENI

Igrao se 92. minut, Mitrović se okreće prema navijaču Mađarske i ono što je vidio utjeralo mu je strah u kosti

Aleksandar Mitrović nije imao sreće da postigne gol na utakmici sa Mađarskom, iako je tresao mrežu domaćina na Puškaš areni u Budimpešti, jer mu je pogodak poništen zbog ofsajda (kasnije i Milinković-Saviću), a nešto kasnije je pogodio i stativu.

Srbija je poražena od Mađarske 1:2 i sada u utorak u Beogradu, u pretposljednjem meču kvalifikacija za EP, mora da pobijedi Crnu Goru.

Paklena atmosfera vladala je sinoć na Puškaš Areni, još se priča o koreografiji sa likom Šandora Roža, a uzavrelo je bilo sve do kraja utakmice.

Tako je Mitrović imao neprijatnu scenu s domaćim navijačima u 92. minuti, a jedan od njih pokazao mu je i srednji prst. S obzirom na Mitrovićev temperament, iznenađujuće nije nije reagovao na ovo.

Mađarska za dva dana gostuje Litvaniji i uz pobjedu imat će osigurano mjesto na Euru.