LIGUE 1

Kylian Mbappe golmanu Lillea rekao samo jednu riječ, odmah zatim mu je zabio gol

Paris St. Germain je ostao bez osme uzastopne pobjede u Ligue 1 jer je odigrao dramatičnih 1-1 protiv Lillea na Stade Pierre-Mouroy zahvaljujući golu u nadoknadi vremena koji je postigao Jonathan David.

Činilo se da će penal Kyliana Mbappea u 68. minuti dovesti njegovu ekipu do još jedne pobjede, ali David, koji je ušao s klupe sa samo 10 minuta do kraja, pogodio je u četvrtoj minuti dodanog vremena i spasio bod i sačuvao četvrto mjesto.

Nespretan start Bafodea Diakitea na Hernandezu oko 60. minute dao je Mbappeu priliku s bijele tačke.

Mbappe je netom prije izvođenja penala uhvaćen kako Chevalieru govori jednu riječ: "Sretno" (bonne chance, prije što je oštro opalio pored njega u lijevu stranu mreže.