DIVLJI TEMPERAMENT

Momenat ludila legendarnog trenera: Obradović uhvatio Smailagića za vilicu i gurnuo ga

Željko Obradović, legendarni trener Partizana, osim po trofejima poznat je i po divljem temperamentu. Pokazao ga je i tokom utakmice Eurolige kod Monaca. Partizan je izgubio 85:70, a Obradović je bijes zbog loše igre Alena Smailagića iskalio na zvijezdi momčadi.

Šest minuta do kraja druge četvrtine, pri rezultatu 26:24 za Partizan, Obradovića je iznerviralo kako se Smailagić otvorio tokom auta njegove momčadi. Odmah ga je zamijenio, a dok je Smailagić izlazio s terena, Obradović ga je zajapuren od bijesa držao za vilicu i derao se na njega. Kada je završio s tiradom, gurnuo ga je. Smailagić u porazu za 5 minuta u igri nije zabilježio nijedan poen, skok ili asistenciju.

Snimak sporne situacije možete pogledati na ovom LINKU.