Pokušao izvesti legendarni potez i zadiviti publiku, a onda se obrukao za sva vremena

Sjajni Brentford došao je do druge pobjede u Premier ligi ove sezone, a Pčele su u petom kolu savladale Wolverhampton na Molineuxu (0:2).

Ivan Toney je nastavio dominirati, a bio je najzaslužniji za pobjedu gostiju. Pomenuti fudbaler pogodio je iz penala u 28. minuti, a nedugo nakon toga poništen mu je pogodak nakon intervencije VAR-a zbog igranja rukom.

Toney je u 34. minuti asistirao Bryanu Mbeumu za 0:2, a tada su već Vukovi bili na koljenima. Gosti su ostali sa igračem manje u 65. minuti kada je Shandon Baptiste dobio drugi žuti karton. Wolves je napadao do kraja, ali do pogotka nije došao.

Glavna zvijezda Wolvesa Raul Jimenez bio je nevidljiv.

Jedino vrijedno pomena bilo je kada je pokušao nakon prodora s lijeve strane centrirati rabonom, a na kraju je završilo tragično.