bundesliga

Stuttgart pregazio Bayern, Bavarcima ugrožena i druga pozicija

U derbiju 32. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu s 3:1 nadigrao Bayern, pa Bavarci na drugom mjestu bježe samo dva boda Stuttgartu.

Leonida Stergiou je u 29. minuti je doveo domaćine u vodstvo, da bi Harry Kane izjednačio iz penala u 37. minuti. Momčad iz Baden-Wuerttemberga je u drugom dijelu došla do pobjede golovima Korejca Jeong Woo-Yeonga u 83. minuti i Kongoanca Silasa u 93. minuti. Bayern ima 69 bodova, a Stuttgart 67.

Lovro Majer je asistirao za drugi gol Wolfsburga, koji je s 3:0 nadigrao posljednjeplasirani Darmstadt. Prvi pogodak za domaćina zabio je Patrick Wimmer u osmoj minuti, a tri minute kasnije Danac Jonas Wind je na dodavanje Majera povisio na 2:0. Konačan rezultat postavio je Vaclav Cerny u 93. minuti utakmice.

U pretposljednjoj utakmici dana Werder i Borussia (M) su odigrali 2.2.