Željezničar će po lošem pamtiti kišovitu noć na Mokrom Docu, Posušje slavilo eurogolom Kamenara

Ekipa Posušja pobijedila je večeras na Mokrom Docu Željezničar sa 1:0 u 4. kolu Premijer lige BiH.

Utakmica se igrala po teškim uslovima s obzirom da je u Posušju padala jaka kiša uoči početka i na početku susreta, a u tim okolnostima bolje su se snašli domaći.

Posušje je bilo mnogo bolji rival u prvom poluvremenu i već u 12. minuti je zaprijetilo, ali Drina je u posljednji čas spasio goste.

U 25. minuti Posušje je došlo do prednosti i to nakon eurogola Kamenara koji je pogodio suprotne rašlje s ruba šesnaesterca. Veliku šansu za 2:0 imao je domaći sastav u 35. minuti, ali Brković pogađa samo vanjski dio mreže.

Koliko je Željezničar bio bezopasan u ovom susretu najbolje pokazuje činjenica da je prvi udarac u okvir gola domaćina uputio tek u 64. minuti preko Mekića.

Plavi su pritiskali do kraja, ali većih šansi nisu imali i ostalo je 1:0.

Posušje sada ima tri boda, isto koliko i Željezničar s tim da plavi imaju meč manje.