TRENER ŽELJEZNIČARA

Al-Tuwaijri se nakon sramote na Tušnju okrenuo prema Manijacima i uradio nešto jako čudno

U utakmici 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Tuzla City je ugostio ekipu FK Željezničar. Konačan rezultat utakmice glasio je 3:0 u korist domaćina.

Tuzlaci su sva tri postignuta gola postigli u prvom poluvremenu i još nekoliko stopostotnih šansi, a iza Željezničara je definitivno najgore odigrano poluvrijeme ove sezone, a moguće i u posljednjih nekoliko godina.

Najvatreniji navijači Želje, popularni Manijaci, na Tušanj su ušli oko 15. minute susreta te su odmah počeli skandirali oštre poruke svojim igračima.

Trener Želje Abdulhakeem Al-Tuwaijri vjerovatno nije ni razumio skandiranja navijača Željezničara, pa se nakon prvog poluvremena okrenuo ka njima i aplaudirao im.

Reakciju trenera Želje zabilježio je režiser prenosa odmah nakon što je glavni sudac označio kraj prvog dijela, prenosi Sport1.